Hotelový nábytek.
Hotelový nábytek
Hotel furniture
Luxusní hotelový nábytek
Luxusní hotelový nábytek

Vyrábíme také luxusní hotelový nábytek na zakázku.

press to zoom
Hotelový nábytek
Hotelový nábytek

Hotelový nábytek.

press to zoom
1/10

Hotelový nábytek

  • Služby: Vyrábíme veškerý nábytek pro hotely, penziony a další ubytovací zařízení. Poskytujeme komplexní služby v oblasti zakázkové výroby nábytku a vybavování interiérů hotelů. Máme velký team zkušených montážníků a nabízíme montáž hotelového nábytku.

  • Výroba: Veškerý hotelový nábytek do pokojů, restaurací, lobby, recepce a prakticky všech hotelových prostor vyrábíme také podle dodaného projektu, nebo technické dokumentace. V případě potřeby můžeme hotelový nábytek a veškeré interiéry hotelu navrhnout.

  • Pokoje pro hosty: Do hotelů dodáváme noční stolky, taburety, stolky a sedací nábytek, pracovní stoly a odkládací desky, stolky a skříně na odkládání cestovních zavazadel, šatny, šatní skříně, komody, paravány, věšáky a koupelnový nábytek.

  • Restaurace a bary: Do hotelových restaurací, barů a dalších společenských prostor vyrábíme jídelní pulty, jídelní stoly, vitríny,  příborníky, barové pulty, police a nábytek do zábaří, vinotéky a barové stoly. Do hotelů dodáváme také židle a veškerý sedací nábytek.

  • Dveře: Do hotelů dodáváme také moderní interiérové dveře a zárubně, repliky historických dveří, posuvné stěny a dělící příčky.

  •  Materiály: Hotelový nábytek vyrábíme z široké nabídky tradičních a moderních materiálů dostupných na našem trhu. Díky tomu můžeme investorům nabídnout výběr z mnoha možnosností provedení nábytku a vybavení hotelu.