Изготовление мебели
Production of furniture
Architektonické služby
Architektonické služby

Naší specializací je výroba nábytku. Poskytujeme taky veškeré architektonické služby.

press to zoom
Výroba nábytku
Výroba nábytku

Výroba nábytku.

press to zoom
1/10

Výroba nábytku

  • Výroba nábytku: Interiérový a venkovní nábytek vyrábíme také podle dodaného projektu, vizualizace, či obrazové předlohy.

  • Tak jako nábytek na zakázku vyrábíme i dveře na míru. Vchodové dveře, interiérové dveře a zárubně vyrábíme z masivního dřeva, dýhovaných laťovek, nebo z MDF. Dveře a zárubně vyrábíme v moderním provedení, ale i jako repliky historických dveří. 

  • Design: Nábytek umíme vyrobit v tradičním, moderním i futuristickém provedení. Od nás získáte nábytek v originálním designu.

  • Kvalita a cena: Nábytek na míru do bytových a komerčních interiérů vyrábíme vždy ve vysoké kvalitě provedení a za rozumných cenových podmínek. Našim cílem je dobrý poměr mezi užitnou hodnotou a cenou.

  • Materiály: Pro výrobu nábytku používáme pouze kvalitní materiály jako jsou dřevěný masiv, dýha, lamino, překližka, MDF, HPL, ocel, hliník, kalené sklo, čalounění, lesklé i matné laky, mořidla,  přírodní oleje a vosky, kvalitní kování a vybavení nábytku od mnoha renomovaných výrobců. Vždy se snažíme o optimální volbu materiálů a vybavení tak, aby byl nábytek na míru požadavkům zákazníků.

  • Doprava a montáž: Stejně jako výroba nábytku patří do našich služeb doprava, instalace a jeho odborná montáž. Provádíme také montáže elektrospotřebičů. Do domácností a firem dodáváme taky schodiště, zábradlí, dveře, zárubně a provádíme jejich montáž.

  • Zkušenosti: Jsme zkušení truhláři s mnohaletou praxí v zakázkové výrobě nábytku. Ve výrobě nábytku používáme tradiční i moderní techniky výroby nábytku a jeho povrchové úpravy. Výroba nábytku vyžaduje zkušenosti a správnou volbu technologických postupů.

  • Technologie: Naše výrobní kapacity vybavené moderní technikou a vlastní lakovnou nám umožňují zvládat i složité zakázky.