Изготовление мебели
Production of furniture
zakázková výroba nábytku
zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku.

press to zoom
výroba nábytku na míru
výroba nábytku na míru

Výroba nábytku na míru.

press to zoom
1/7

Výroba nábytku na míru

  • Výroba nábytku: Interiérový a venkovní nábytek vyrábíme také podle dodaného projektu, vizualizace, či obrazové předlohy.

  • Dveře: Tak jako nábytek na zakázku vyrábíme i dveře na míru. Vchodové dveře, interiérové dveře a zárubně vyrábíme z masivního dřeva, dýhovaných laťovek, nebo z MDF. Dveře a zárubně vyrábíme v moderním provedení a také jako repliky historických dveří. 

  • Design: Nábytek umíme vyrobit v tradičním, moderním i futuristickém provedení. Od nás získáte nábytek v originálním designu.

  • Kvalita a cena: Nábytek na míru do bytových a komerčních interiérů vyrábíme vždy ve vysoké kvalitě provedení a za rozumných cenových podmínek. Našim cílem je dobrý poměr mezi užitnou hodnotou, kvalitou a cenou.

  • Materiály: Pro výrobu nábytku používáme pouze kvalitní materiály jako jsou dřevěný masiv, dýha, lamino, překližka, MDF, HPL, kalené sklo, lesklé i matné laky, mořidla, přírodní oleje a vosky, kvalitní kování a další vybavení nábytku dostupných na našem trhu od mnoha renomovaných výrobců. Vždy se snažíme o optimální volbu materiálů a vybavení tak, aby byl nábytek na míru požadavkům zákazníků.

  • Doprava a montáž: Stejně jako výroba nábytku patří do našich služeb doprava, instalace a jeho odborná montáž. Provádíme také montáže elektrospotřebičů. Do domácností a firem dodáváme taky schodiště, zábradlí, dveře, zárubně a provádíme jejich montáž.

  • Zkušenosti: Jsme zkušení truhláři s mnohaletou praxí v zakázkové výrobě nábytku. Ve výrobě nábytku používáme tradiční i moderní techniky výroby nábytku a jeho povrchové úpravy. Výroba nábytku vyžaduje zkušenosti a správnou volbu technologických postupů.

  • Technologie: Naše výrobní kapacity vybavené moderní technikou a vlastní lakovnou nám umožňují zvládat i složité zakázky.